Kontakt

Styrelsen 

Marianne Stathin Ordförande
Mail; marianne@susf.se
Telefon; 0763165854

Yvonne Eriksson Viceordförande, Kassör
Södermans län
Mail; yvonne@susf.se

Emily Tallen Viceordförande, Sekreterare
Örebro län
Mail; emily@susf.se

Kurt Myrland Ledamot, Social Media
Örebro län
Mail: kurt@susf.se

Eva Eklund Ledamot, Marknadsstrateg - E-hälsa
Stockholms län
Mail; eva@susf.se

Cristina Styren Suppleant jämställdhet
Västra Götalands län
Mail: cristina@susf.se

 

Elisabet Roos Suppleant Sakkunnig utbildning
Västerbottens Län
Mail; elisabet@susf.se

 

Just nu håller vi på att omorganisera och uppdaterar hemsidan, vi ber om ursäkt om det är lite rörigt